Baanschema VJC 2018

Baanschema VJC 2018
SpeeldagTeamOntvangstAanvangVerantwoordelijkBaan
Maandag= © (Captain)
16 AprilDames 45+ Overbos 1, 3e klasse afd. 209.3010.00Wil Danes1 en 2
16 AprilDames 45+ Overbos 2, 3e klasse afd. 109.3010.00Lia Laken3 en 4
7 MeiDames 45+ Overbos 1, 3e klasse afd. 209.3010.00Wil Danes3 en 4
7 Mei Dames 45+ Overbos 2, 3e klasse afd. 109.3010.00Lia Laken1 en 2
14 MeiDames 45+ Overbos 1, 3e klasse afd. 209.3010.00Wil Danes1 en 2
14 MeiDames 45+ Overbos 2, 3e klasse afd. 109.3010.00Lia Laken 3 en 4
Woensdag
= © (Captain
18 AprilDames 17+ Overbos 1, 1e klasse afd. 119.00
19.30
Ada Brosius4 en 5
9 MeiDames 17+ Overbos 1, 1e klasse afd. 119.0019.30Ada Brosius
4 en 5
16 MeiGem. 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 1419.0019.30Monique Blom4 en 5
23 MeiDames 17+ Overbos 1, 1e klasse afd. 1 19.0019.30Ada Brosius4 en 5
30 MeiGem. 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 1419.0019.30Monique Blom1 en 2
30 MeiDames 17+ Overbos 1, 1e klasse afd. 1 19.0019.30Ada Brosius4 en 5
13 JuniGem. 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 1419.0019.30Monique Blom4 en 5
Donderdag
= © (Captain)
5 AprilHeren 55+ Overbos 1, 1e klasse afd. 212.30
13.00Peter Wieman1 en 2
12 AprilHeren 55+ Overbos 2, 2e klasse afd. 112.3013.00Nanne Sluymer1 en 2
12 AprilHeren 55+ Overbos 4, 2e klasse afd. 212.3013.00Hans van Mameren3 en 4
12 AprilHeren 55+ Overbos 5, 3e klasse afd. 312.3013.00Ben Langenbach5 en 6
19 AprilHeren 55+ Overbos 3, 2e klasse afd. 312.3013.00Willem Wehrmann1 en 2
19 AprilHeren 55+ Overbos 4, 2e klasse afd. 212.3013.00Hans van Mameren5 en 6
19 AprilHeren 55+ Overbos 6, 3e klasse afd. 112.3013.00Cees Waasdorp3 en 4
26 AprilHeren 55+ Overbos 1, 1e klasse afd. 212.3013.00Peter Wieman3 en 4
26 AprilHeren 55+ Overbos 2, 2e klasse afd. 112.3013.00Nanne Sluymer5 en 6
26 AprilHeren 55+ Overbos 5, 3e klasse afd. 312.3013.00Ben Langenbach1 en 2
17 MeiHeren 55+ Overbos 3, 2e klasse afd. 312.30
13.00Willen Wehrmann3 en 4
17 MeiHeren 55+ Overbos 6, 3e klasse afd. 112.3013.00Cees Waasdorp1 en 2
24 MeiHeren 55+ Overbos 2, 2e klasse afd. 112.3013.00Nanne Sluymer
3 en 4
24 MeiHeren 55+ Overbos 4, 2e klasse afd. 212.3013.00Hans van Mameren1 en 2
24 MeiHeren 55+ Overbos 5, 3e klasse afd. 312.30
13.00Ben Langenbach5 en 6
31 MeiHeren 55+ Overbos 1, 1e klasse afd. 212.30
13.00Peter Wieman1 en 2
31 MeiHeren 55+ Overbos 3, 2e klasse afd. 312.30
13.00Willem Wehrmann3 en 4
31 MeiHeren 55+ Overbos 6, 3e klasse afd. 112.3013.00Cees Waasdorp5 en 6
7 JuniHeren 55+ Overbos 2, 2e klasse afd. 112.30
13.00Nanne Sluymer1 en 2
14 JuniHeren 55+ Overbos 3, 2e klasse afd. 312.30
13.00Willem Wehrmann1 en 2
14 JuniHeren 55+ Overbos 6, 3e klasse afd. 112.30
13.00Cees Waasdorp3 en 4
21 JuniHeren 55+ Overbos 1, 1e klasse afd. 212.30
13.00Peter Wieman3 en 4
21 JuniHeren 55+ Overbos 4, 2e klasse afd. 212.3013.00Hans van Mameren1 en 2
VrijdagBaan/Bar Coördinator 06/4 : Isabelle Schipper
= © (Captain)
6 AprilGem. 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 3
19.0019.30Isabelle Schipper1 en 2
6 AprilGem. 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 3
19.0019.30Kirsten Zwetsloot3 en 4
6 AprilDames 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 3
19.0019.30
Jolanda Bonnet5 en 6
Baan/Bar Coördinator 13/4 : Pauline de Zwart
13 AprilJongens 11-14 Overbos 1, 2e klasse afd. 2
16.1516.30Marijke van den Bos1 en 2
13 AprilDames 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 1
19.0019.30Pauline de Zwart1 en 2
13 AprilDames 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 1
19.0019.30Sandra Waasdorp3 en 4
13 AprilGem. 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 2
19.0019.30Sandra van Dam5 en 6
Baan/Bar Coördinator 20/4 : Jolanda Bonnet
20 AprilGem. 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 319.0019.30Isabelle Schipper3 en 4
20 AprilGem. 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 3
19.0019.30Kirsten Zwetsloot5 en 6
20 AprilDames 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 3
19.0019.30Jolanda Bonnet1 en 2
Baan/Bar Coördinator 11/5 : Sandra van Dam
11 MeiJongens 11-14 Overbos 1, 2e klasse afd. 2
16.1516.30Marijke van den Bos1 en 2
11 MeiDames 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 1
19.0019.30Pauline de Zwart3 en 4
11 MeiDames 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 1
19.0019.30Sandra Waasdorp5 en 6
11 MeiGem. 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 2
19.0019.30Sandra van Dam1 en 2
Baan/Bar Coördinator 18/5 : Sandra Waasdorp
18 MeiDames 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 1
19.0019.30Pauline de Zwart5 en 6
18 MeiDames 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 119.0019.30Sandra Waasdorp1 en 2
18 MeiGem. 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 2
19.0019.30Sandra van Dam3 en 4
Baan/Bar Coördinator 25/5 : Kirsten Zwetsloot
25 meiGem. 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 319.0019.30Isabelle Schipper5 en 6
25 meiGem. 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 3
19.0019.30Kirsten Zwetsloot1 en 2
25 meiDames 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 3
19.0019.30Jolanda Bonnet3 en 4
Baan/Bar Coördinator 01/6 : Pauline de Zwart
1 JuniJongens 11-14 Overbos 1, 2e klasse afd. 2
16.1516.30Marijke van den Bos1 en 2
1 JuniDames 17+ Overbos 1, 2e klasse afd. 119.0019.30Pauline de Zwart1 en 2
1 JuniDames 17+ Overbos 2, 3e klasse afd. 1
19.0019.30Sandra Waasdorp3 en 4
1 JuniGem. 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 219.0019.30Sandra van Dam5 en 6
ZaterdagBaan Coördinator 07/4 : Eric Molenaars / Coen van Winsen (Bar Coördinator Cor Brosius)
= © (Captain)
7 AprilHeren 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 12
12.3013.00Coen van Winsen3 en 4
7 AprilHeren 17+ Overbos 4, 6e klasse afd. 2
08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
7 AprilGem. 35+ Overbos 2, 3e klasse afd. 8
14.0014.30Cor Brosius5 en 6
Baan Coördinator 14/4 : Jeroen Kreft / (+ Bar) Rob Westerik
14 AprilHeren 17+ Overbos 2, 4e klasse afd. 17
13.0013.30Jan van Winsen5 en 6
14 AprilHeren 17+ Overbos 3, 5e klasse afd. 11
10.0010.30Jeroen Kreft1 en 2
14 AprilHeren 17+ Overbos 5, 6e klasse afd. 1
14.0014.30Rob Westerik3 en 4
14 AprilGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 2
10.0010.30Ada Fermont3 en 4
Baan Coördinator 21/4 : Eric Molenaars / (+ Bar) Cor Brosius
21 AprilHeren 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 12
12.3013.00Coen van Winsen3 en 4
21 AprilHeren 17+ Overbos 4, 6e klasse afd. 2
08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
21 AprilGem. 35+ Overbos 2, 3e klasse afd. 8
14.0014.30Cor Brosius5 en 6
Baan Coördinator 05/5 : Ada Fermont / Rob Westerik (Bar Coördinator Jan van Winsen)
5 MeiHeren 17+ Overbos 2, 4e klasse afd. 17
13.0013.30Jan van Winsen5 en 6
5 MeiHeren 17+ Overbos 3, 5e klasse afd. 11
10.0010.30Jeroen Kreft3 en 4
5 MeiHeren 17+ Overbos 5, 6e klasse afd. 1
14.0014.30Rob Westerik1 en 2
5 MeiGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 2
10.0010.30Ada Fermont1 en 2
Baan Coördinator 12/5 : Jan van Winsen / (+ Bar) Cor Brosius
12 MeiHeren 17+ Overbos 2, 4e klasse afd. 1713.0013.30Jan van Winsen3 en 4
12 MeiHeren 17+ Overbos 4, 6e klasse afd. 2
08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
12 MeiGem. 35+ Overbos 2, 3e klasse afd. 8
14.0014.30Cor Brosius5 en 6
Baan Coördinator 26/5 : Jeroen Kreft / Coen van Winsen (Bar Coördinator Rob Westerik)
26 MeiHeren 17+ Overbos 1, 3e klasse afd. 12
13.0013.30Coen van Winsen5 en 6
26 MeiHeren 17+ Overbos 3, 5e klasse afd. 11
10.0010.30Jeroen Kreft1 en 2
26 MeiHeren 17+ Overbos 5, 6e klasse afd. 1
14.0014.30Rob Westerik3 en 4
26 MeiGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 2
10.0010.30Ada Fermont3 en 4
Baan Coördinator 02/06 : Ada Fermont / (+ Bar) Jan van Winsen
2 JuniHeren 17+ Overbos 2, 4e klasse afd. 1713.0013.30Jan van Winsen5 en 6
2 JuniHeren 17+ Overbos 3, 5e klasse afd. 11
10.0010.30Jeroen Kreft3 en 4
2 JuniHeren 17+ Overbos 5, 6e klasse afd. 114.0014.30Rob Westerik1 en 2
2 JuniGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 2
10.0010.30Ada Fermont1 en 2
Zondag= © (Captain)
8 aprilTenniskids Groen08.4509.00Caroline Sikking1 en 2
8 AprilMeisjes 11-17 Overbos 1 2e klasse afd. 1
10.0010.30Irmi Waasdorp5 en 6
15 AprilGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 3
10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2
15 April Gem. 17+ Overbos 3, 3e klasse afd. 209.3010.00Sandra van Dam3 en 4
22 aprilTenniskids Groen08.4509.00Caroline Sikking1 en 2
22 AprilMeisjes 11-17 Overbos 1 2e klasse afd. 1
10.0010.30Irmi Waasdorp3 en 4
6 MeiGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 3
10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2
13 MeiGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 3
10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2
27 meiTenniskids Groen08.4509.00Caroline Sikking3 en 4
27 MeiMeisjes 11-17 Overbos 1 2e klasse afd. 1
12.0012.30Irmi Waasdorp1 en 2
3 juniTenniskids Groen08.4509.00Caroline Sikking3 en 4
3 JuniGem. 35+ Overbos 1, 2e klasse afd. 3
10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2