Teamindeling NJC 2018

Poster
De volgende teams zijn bij de KNLTB ingedeeld voor de Najaarscompetitie 2018 :
Donderdagmorgen dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1 afd. 7 (4x DD)
Lia Laken ©
Carmen Schnorhk
Katja Giannini
Janny van Loo
Janneke v.d. Veld
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagmiddag heren dubbel 50+ 2e klasse, Overbos 1 afd. 24 (4x HD)
Peter v.d. Stap ©
Cor de Jongh
Henri Stol
Wilfried van der Maat
Jan v.d. Stap
Hans Zandvliet
Wim Ruygrok
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond gemengd dubbel 17+ 2e klasse, Overbos 1 afd. 9 (1x DD, 1x HD, 2x GD)
Dennis Lodewijk ©
Jeroen van Overbeeke
Suzanne le Feber
Whitley Gertenaar
Jolanda Lodewijk
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond gemengd dubbel 35+ 3e klasse, Overbos 1 afd. 36 (1x DD, 1x HD, 2x GD)
Kirsten Zwetsloot ©
Michel Roest
Paula Warmerdam
Peter Warmerdam
Dennis Streng
Mariska Streng
Marcel Slegtenhorst
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1 afd. 17 (4x DD)
Sandra Waasdorp ©
Heidi Holland
Mariska Robbers
Bernadette v.d Loos
Maaike Oostdam
Carmem Fernandes Lotte
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 2 afd. 15 (4x DD)
Jolanda Bonnet ©
Jacomine Bonnet
Anninka van Rijn
Caroline Sikking
Annemarie Buijs – Sikking
Annemarie Drogt
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond dames dubbel 35+ 2e klasse, Overbos 1 afd. 14 (4x DD)
Pauline de Zwart ©
Heleen van Dam
Thecla van Dun
Iris Jansen
Margriet van Goeverden
Charlotte Leijdekker
Jacqueline van Stijn
Voor standen en uitslagen, klik hier

Vrijdagavond dames dubbel 35+ 3e klasse, Overbos 2 afd. 8 (4x DD)
Jennie Petersen ©
Bernice Crijns
Mechtild de Bruin
Klara Bosma
Fleur Leppink
Marenthe de Bruijne
Hester van Bolhuis
Alexa Kuit
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag heren dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1 afd. 9 (4x HD)
Eric Molenaars ©
Caspar Wouters
Simon Burley
Ron v.d. Ploeg
Aad van Amsterdam
Tommy v.d. Lubbe
Rob van Reisen
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1 afd. 10 (4x DD)
Jodé de Waal ©
Wilma Zwetsloot
Ineke Westerbeek
Marjolanda Hage
Marina Wieman
Marion da Silva Curiel
Hester de Boo
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag heren 17+ 2e klasse, Overbos 1 afd. 3 (4x HE, 2x HD)
Jan van Winsen ©
Vincent de Rooij
Remko Slavenburg
Peter Verver
Patrick Kraan
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag heren 17+ 3e klasse, Overbos 2 afd. 4 (4x HE, 2x HD)
Carlos Perez Garcia ©
Bart v.d. Berg
Peter Duynhoven
Jeroen Kreft
Jan Willem Blonk
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag heren 17+ 4e klasse, Overbos 3 afd. 4 (4x HE, 2x HD)
Erik Harkes ©
Loek Waasdorp
Dirk-Jan Bonnet
Kees Voeten
Rik Boswerger
Jan Groot
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag heren 17+ 4e klasse, Overbos 4 afd. 5 (4x HE, 2x HD)
Michael Christen ©
Ruud Pont
Fred Pont
Jos Pont
Tristan Robers
Niels v.d. Meij
Niels de Vetten
Jeroen van Noort
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zaterdag gemengd dubbel 17+ 4e klasse, Overbos 1 afd. 8 (1x DD, 1x HD, 2x GD)
Cor Brosius ©
Wim de Mol
Ada Brosius
Lina Herweijer
John de Borst
Monica Kruitwagen
Theo de Rooy
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zondag gemengd 4e klasse, Overbos 1 afd. 4  (1xDE, 1x HE, 1x DD, 1x HD, 1xGD)
Sandra van Dam ©
Michel van Dam
Tom Schuiling
Nicolette Schuiling
Elwin v.d. Niet
Marinda Broekhuizen
Voor standen en uitslagen, klik hier

Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse, Overbos 1 afd. 4
Lisa Waasdorp
Fleur Bonnet
Puck van Leeuwen
Meike Waasdorp
Voor standen en uitslagen, klik hier