Teamindeling NJC 2016

De volgende teams hebben zich opgegeven voor de Najaarscompetitie 2016 :
(e.e.a. onder voorbehoud tot publicatie KNLTB)

© = captain
Donderdagmorgen

3303 Dames dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Lia Laken ©
Carmen Schnorhk
Janny van Loo
Katja Giannini
Thuiswedstrijden : 15/09, 29/09, 20/10
Voor de uitslagen klik hier.

Vrijdag Hele dag

1979 Heren dubbel 50+ Overbos 1, 2e klas
Nanne Sluymer ©
Aad Witteman
Ton van der Voort
Piet van Rijn
Jan van der Voet
Thuiswedstrijden : 16/09, 30/09, 21/10
Voor de uitslagen klik hier.

1982 Heren dubbbel 50+ Overbos 2, 2e klas
Willem Wehrmann ©
Peter van der Stap
Wilfried van der Maat
Henri Stol
Thuiswedstrijden : 16/09, 14/10, 21/10
Voor de uitslagen klik hier.

1979 Heren dubbel 50+ Overbos 3, 2e klas
Cor Brosius ©
Leo van Leeuwen
Wim de Mol
Theo de Rooij
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 21/10, 28/10
Voor de uitslagen klik hier.

Vrijdagavond

3627 Dames dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Sandra Waasdorp ©
Kirsten Zwetsloot
Mariska Streng
Nicolette Schuiling
Thuiswedstrijden : 16/09, 30/09, 14/10
Voor de uitslagen klik hier.

3873 Dames dubbel 35+ Overbos 1, 3e klas
Klara Bosma Huitema ©
Fleur Leppink
Jennie Petersen
Bernice Crijns
Mechtild de Bruin
Marenthe de Bruijne
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 14/10, 28/10
Voor de uitslagen klik hier.

0760 Gemengd dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Suzanne le Feber ©
Dennis Lodewijk
Myron Poestkoke
Hannah Hebly
Ton van den Berg
Isabelle Schipper
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 21/10, 28/10
Voor de uitslagen klik hier.

Zaterdag Hele dag

1193 Heren 17+ Overbos 1, 2e klas
Jan van Winsen ©
Remko Slavenburg
Vincent de Rooy
Patrick Kraan
Jeroen van Stijn
Peter Verver
Jelte Brouwer
Thuiswedstrijden : 17/09, 01/10, 15/10
Voor de uitslagen klik hier.

1228 Heren 17+ Overbos 2, 3e klas
Carlos Perez Garcia ©
Jeroen Kreft
Peter Duynhoven
Marcel Stokhuyzen
Etienne Vergeer
Thuiswedstrijden : 24/09, 08/10, 22/10, 29/10
Voor de uitslagen klik hier.

1424 Heren dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Eric Molenaars ©
Caspar Wouters
Ron van der Ploeg
Simon Burley
Aad van Amsterdam
Paul Hage
Tommy van der Lubbe
Thuiswedstrijden : 24/09, 08/10, 22/10, 29/10
Voor de uitslagen klik hier.

1258 Heren 17+ Overbos 3, 4e klas
Rob Westerik ©
Lex Leijdekker
Loek Waasdorp
Arnaud Blok
Thuiswedstrijden : 24/09, 08/10, 15/10
Voor de uitslagen klik hier.

0306 Gemengd dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Ada Fermont ©
Paula van Amsterdam
Margo Heemskerk
Marijke van den Bos
Dominique Fermont
Klaas van der Bent
Pieter den Hollander
Thuiswedstrijden : 17/09, 01/10, 22/10, 29/10
Voor de uitslagen klik hier.

2772 Dames dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Jodé de Waal ©
Monica Kruitwagen
Marjolanda Hage
Ineke Westerbeek
Coby Pont
Hester de Boo
Charlotte Leijdekker
Thuiswedstrijden : 17/09, 01/10, 15/10
Voor de uitslagen klik hier.

Zondagmiddag

3000 Dames 40+ Overbos 1, 1e klas
Pauline de Zwart ©
Heleen van Dam
Sandra van Dam
Iris Jansen
Corina van Diest
Thuiswedstrijden : 18/09, 16/10, 23/10
Voor de uitslagen klik hier.

Jeugd zondag Hele dag

5442 Meisjes 11 t/m 14 jaar Overbos 1, 2e klas
Jet Streng
Meike Waasdorp
Puck van Leeuwen
Senna Westerik
Eva Sieval
Maartje Velzel
Thuiswedstrijden : 18/09, 02/10, 23/10
Voor de uitslagen klik hier.

5468 Meisjes 11 t/m 17 jaar Overbos 1, 3e klas
Lisa Waasdorp
Emma Nierop
Fleur Bonnet
Annabel Worst
Lisa Peters
Thuiswedstrijden : 25/09, 09/10, 16/10, 30/10
Voor de uitslagen klik hier.