VJC 2019 indeling

naamloos
Onder voorbehoud van inschrijving door de KNLTB hebben wij de volgende teams aangemeld voor de KNLTB Voorjaarscompetitie 2019:

Maandag (2 teams)
Dames Dubbel Maandag Ochtend
OVERBOS 1
Wil Danes (V, 12237574)
Debra Wehrmann (V, 12201766)
Bernie v/d Ploeg (V, 15197727)
Nel v/d Voet (V, 11956852)
Ingenitha Juffermans- v.d. Bosch (V, 23330627)
Brenda Witteman-Wajer (V, 29453844)

OVERBOS 2
Lia Laken (V, 28543726)
Carmen Schnorhk (V, 29180325)
Katja Giannini (V, 28859367)
Janneke v/d Veld-van Zanten (V, 11956984)

Donderdag (6 teams)
Heren Dubbel 55+ (Op Tijd) Donderdag Middag
OVERBOS 1
Peter Wieman (M, 11956909)
Henri Stol (M, 11956658)
Jan van Winsen (M, 11956925)
John de Borst (M, 15024652)
Wim de Mol (M, 15288536)

OVERBOS 2
Nanne Sluymer (M, 29825245)
Aad Witteman (M, 26891409)
Jan v/d Voet (M, 11956844)
T.H.J. Duinhoven (M, 23491779)
Ton v/d Voort (M, 11956860)

OVERBOS 3
Willem Wehrmann (M, 11956895)
Wim Bouwman (M, 14159910)
Theo de Rooy (M, 11956518)
Cor de Jongh (M, 24344540)
Peter v/d Stap (M, 24382582)

OVERBOS 4
Hans van Mameren (M, 11956283)
Piet van Rijn (M, 10369945)
Henk Vergeer (M, 12222267)
Wim van Dam (M, 11549475)
Jan van Tongeren (M, 11956712)

OVERBOS 5
Hans van den IJssel (M, 28928709)
Karel van Dodewaard (M, 11246766)
Jan van de Star (M, 29164613)
C.H. Kool (M, 20123647)
Wim Ruygrok (M, 12119903)

OVERBOS 6
Cees Waasdorp (M, 15197735)
Peter Sikking (M, 14122472)
Gerard Wolvers (M, 11956941)
Hans Filemon (M, 14873761)
Huub Ritzen (M, 11956496)

Vrijdag (6 teams)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
OVERBOS 1
Pauline de Zwart (V, 29164605)
Heleen van Dam (V, 28838432)
Iris Jansen (V, 29375509)
Margriet van Goeverden (V, 13950649)
Charlotte Leijdekker (V, 26654148)
Jacqueline van Stijn (V, 12925691)
Thecla van Dun (V, 27000702)

OVERBOS 2
Jennie Petersen (V, 28263561)
Bernice Crijns (V, 24572543)
Fleur Leppink (V, 28740068)
Mechtild de Bruin (V, 18059287)
Alexa Kuit (V, 24658103)
Marenthe de Bruijne (V, 18402763)
Ilka Reineman (V, 19864620)
Hester van Bolhuis (V, 29212545)

OVERBOS 3
Sandra Waasdorp (V, 29032288)
Heidi Holland (V, 30036127)
Mariska Robbers (V, 30036089)
Maaike Oostdam (V, 30036615)
Carmem Fernandes Lotte (V, 29594537)
Bernadette van der Loos (V, 30727952)

OVERBOS 4
Jolanda Bonnet-van der Voort (V, 30843103)
Annemarie Buijs-Sikking (V, 28284658)
Caroline Sikking (V, 28278097)
Annemarie Drogt (V, 31057349)
Anninka Rijn (V, 30250846)
Jacomine Bonnet (V, 30851238)
Sascha Heijnen-Olthof (V, 31875734)

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
OVERBOS 1
Kirsten Zwetsloot (V, 28235193)
Michel Roest (M, 27719618)
Michel van Dam (M, 29551900)
Dennis Streng (M, 31332218)
Marinda Broekhuizen (V, 26697505)
Nicolette Schuiling (V, 29346827)

OVERBOS 2
Sandra van Dam (V, 28892976)
Elwin van der Niet (M, 27720578)
Tom Schuiling (M, 30509629)
Mariska Streng (V, 28235223)
Paula Warmerdam (V, 30035023)

Zaterdag (8 teams)
Heren Dubbel 17+ Zaterdag
OVERBOS 1
Cor Brosius (M, 11468718)
John de Borst (M, 15024652)
Wim de Mol (M, 15288536)
Piet van Ede (M, 10811745)
Nanne Sluymer (M, 29825245)

Heren 17+ Zaterdag
OVERBOS 1
Coen van Winsen (M, 13782061)
Joeri Onderwater (M, 21325367)
Vincent de Rooy (M, 16183320)
Maarten van der Voet (M, 13296736)
Bas v/d Voet (M, 13031341)
Rob Zoet (M, 12562211)

OVERBOS 2
Jan van Winsen (M, 11956925)
Peter Verver (M, 11956828)
Patrick Kraan (M, 26888130)
Remko Slavenburg (M, 27713059)
Peter Stokkermans (M, 17093732)
Job van Steijn (M,28776135)
Serge Heijnen (M, 31875769)

OVERBOS 3
Jeroen Kreft (M, 17546109)
Peter Duynhoven (M, 14063115)
Marcel Stokhuyzen (M, 11669942)
Carlos Perez (M, 23690836)
Bart van den Berg (M, 14854805)

OVERBOS 4
Michael Christen (M, 31913547)
Fred Pont (M, 31917186)
Jos Pont (M, 13296701)
Ruud Pont (M, 30578728)
Patrick Kalkema (M, 17222141)
Jeroen van Noort (M, 31889603)
Martijn de Vetten (M, 30586593)
Niels de Vetten (M, 13031384)

OVERBOS 5
Erik Harkes (M, 30036577)
Loek Waasdorp (M, 29929490)
Jan Groot (M, 24630853)
Rik Boswerger (M, 24572535)
Dirk-Jan Bonnet (M, 29260310)
Kees Voeten (M, 29012619)

Heren 35+ Zaterdag
OVERBOS 1
Eric Molenaars (M, 11956372)
Tommy van der Lubbe (M, 29706181)
Caspar Wouters (M, 15197794)
Aad van Amsterdam (M, 17075270)
Simon Burley (M, 23452544)
Ronald v/d Ploeg (M, 12111538)
Rob van Reisen (M, 16406818)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
OVERBOS 1
Ada Fermont (V, 15197751)
Dominique Fermont (M, 15197743)
Klaas v/d Bent (M, 12674206)
Pieter den Hollander (M, 16004221)
Paula van Amsterdam (V, 13670247)
Marijke van den Bos (V, 11628022)
Margo Heemskerk-Zoetemelk (V, 11956992)

Zondag (4 teams)
Gemengd Dubbel Zondag
OVERBOS 1
Peter Wieman (M, 11956909)
Marina Wieman-van den Hoek (V, 20613806)
Jolanda Lodewijk (V, 22530150)
Chris Miedema (M, 17523931)
Ruud Struijk (M, 25692038)

Gemengd 35+ Zondag
OVERBOS 1
Hans Oudshoorn (M, 16004361)
Aad van Leeuwen (M, 19351054)
Roos van Leeuwen (V, 12674168)
Jode de Waal (V, 19853866)
Ineke Westerbeek (V, 14206382)
Hans van den Nieuwendijk (M, 29256917)
Wilma Zwetsloot (V, 18026486)

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
OVERBOS 1
Lisa Waasdorp (V, 28196473)
Meike Waasdorp (V, 28833325)
Puck van Leeuwen (V, 28407555)

Groen Zondag
OVERBOS 1
Taeke Velzel (M, 30349893)
Teun Oosterhout (M, 30460476)
Erik van de Berkmortel (M, 30355125)
Ilona van den Berkmortel (V, 29955696)
Bo de Mare (V, 35205415)