Baanschema

Hieronder staan de gereserveerde banen voor de activiteiten die door of voor onze vereniging worden georganiseerd. Deze activiteiten zijn onderverdeeld in, de reguliere Competitie, de eenmalige activiteiten zoals dagtoernooien en de wekelijks terugkerende activiteiten, zoals competitie en tennislessen.

Baanschema Competitie

BAANSCHEMA NJC 2018
SpeeldagTeamOntvangstAanvangVerantwoordelijkBaan
Donderdagmorgen= © (Captain)
27 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
18 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
25 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
Vrijdag Hele Dag
21 Sept.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
28 Sept.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
5 Okt.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
VrijdagavondBaan/Bar coördinator 14/09 : Jennie
14 Sept.Dames Dubbel 35+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen1 en 2
14 Sept.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.4519.00Dennis Lodewijk4 en 5
Baan/Bar coördinator 21/09 : Sandra
21 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorpuitgesteld 2/11
21 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet3 en 4
21 Sept.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot5 en 6
Baan/Bar coördinator 28/09 : Pauline
28 Sept.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart1 en 2
28 Sept.Dames Dubbel 35+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen3 en 4
28 Sept.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.4519.00Dennis Lodewijk5 en 6
Baan/Bar coördinator 05/10 : Kirsten
5 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp3 en 4
5 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet5 en 6
5 Okt.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot1 en 2
Baan/Bar coördinator 12/10 : Jolanda
12 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet1 en 2
12 Okt.Dames Dubbel 35+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen5 en 6
12 Okt.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot3 en 4
Baan/Bar coördinator 19/10 : Dennis
19 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
19 Okt.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart3 en 4
19 Okt.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.4519.00Dennis Lodewijk1 en 2
Baan/Bar coördinator 26/10 : Pauline
26 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
26 Okt.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart1 en 2
26 Okt.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.4519.00Dennis Lodewijk3 en 4
Baan/Bar coördinator 02/11 : Sandra
2 Nov.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp1 en 2
ZaterdagBaan coördinator 15/09 : Jodé/Cor
15 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse09.3010.00Jodé de Waal1 en 2
15 Sept.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
15 Sept.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse09.3010.00Carlos Perez3 en 4
15 Sept.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse12.3013.00Michael Christen5 en 6
Baan coördinator 22/09 : Eric/Jan
22 Sept.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013.30Jan van Winsen3 en 4
22 Sept.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes5 en 6
22 Sept.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
Baan coördinator 29/09 : Carlos/Michael
29 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse09.3010.00Jodé de Waal3 en 4
29 Sept.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius3 en 4
29 Sept.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse09.3010.00Carlos Perez1 en 2
29 Sept.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse12.3013.00Michael Christen5 en 6
Baan coördinator 06/10 : Eric/Erik
6 Okt.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013.30Jan van Winsen3 en 4
6 Okt.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes5 en 6
6 Okt.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
6 Okt.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse09.30 10.00Carlos Perez3 en 4
Baan coördinator 13/10 : Eric/Michael
13 Okt.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes5 en 6
13 Okt.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse12.3013.00Michael Christen3 en 4
13 Okt.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
Baan coördinator 20/10 : Jodé/Cor
20 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse09.3010.00Jodé de Waal1 en 2
20 Okt.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
20 Okt.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse09.3010.00Carlos Perez3 en 4
Baan coördinator 27/10 : Eric/Jan
27 Okt.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
27 Okt.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013.30Jan van Winsen5 en 6
27 Okt.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse12.3013.00Michael Christen3 en 4
27 Okt.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
Zondag
16 Sept.Gem. Dubbel Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2
16 Sept.Meisjes 11 t/m 17 Overbos 1, 3e klasse10.1510.30Irmi Waasdorp5 en 6
16 septGroen 2, Overbos 1 afd. 11009.1509.30Jacqueline van stijn3 en 4
23 Sept.Meisjes 11 t/m 17 Overbos 1, 3e klasse10.1510.30Irmi Waasdorp3 en 4
23 Sept.Groen 2, Overbos 1 afd. 11009.1509.30Jacqueline van stijn1 en 2
30 Sept.Gem. Dubbel Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2
7 Okt.Meisjes 11 t/m 17 Overbos 1, 3e klasse12.1512.30Irmi Waasdorp3 en 4
7 Okt.Groen 2, Overbos 1 afd. 11009.1509.30Jacqueline van stijn1 en 2
14 Okt.Groen 2, Overbos 1 afd. 11009.1509.30Jacqueline van stijn1 en 2
21 Okt.Gem. Dubbel Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2
21 Okt.Meisjes 11 t/m 17 Overbos 1, 3e klasse10.1510.30Irmi Waasdorp3 en 4
28 Okt.Groen 2, Overbos 1 afd. 11009.1509.30Jacqueline van stijn1 en 2

Baanschema eenmalige activiteiten

DagDatumTijdBaanActiviteit
zondag17 juni11.00 - 17.00 uur7 banenFamilie/vrienden toernooi
donderdag28 juni10:30-17:00 uur7 banen50+ senioren toernooi
zondag8 juli10.30 - 15.00 uur4 banenOuder/Kind toernooi
zaterdag14 juli10:30-16:50 uur (wijnproeverij tot 18:00 uur)4 banenThuisblijver toernooi
zondag9 september09:00 uurbaan 7Worldtour Rood
zondag16 september10:30 uur2 banenT.C. de Leidsehout
zondag23 september09:00 uur3 banenWorldtour Oranje
zondag7 oktober09:00 uur
09:00 uur
Baan 7
3 banen
Worldtour Rood
Worldtour Oranje
zondag11 novembernnb6 banenSnerttoernooi

Baanschema wekelijkse activiteiten

DagdeelBanen 1-6Baan 7
Maandagochtend
MaandagmiddagLes vanaf 16.00 uur
MaandagavondBaan 4 Les 18.00-20.00 uurLes tot 23.00 uur
Dinsdagochtend
DinsdagmiddagLes vanaf 16.00 uur
DinsdagavondLes tot 23.00 uur
Woensdagochtend
WoensdagmiddagBaan 4 les 15.00 - 17.00uur
Les vanaf 13.30 uur 17.00 uur
WoensdagavondBaan 6 les van 18.15 - 21.00 uurBaan 7 les 18.15 - 21.00 uur
Donderdagochtend
DonderdagmiddagLes vanaf 17.00 uur
DonderdagavondRackettrekken (3 banen)
van 20.00 - 21.45uur, t/m 11-6-2018
Les tot 22.00 uur
VrijdagochtendLes van 9.00-12.00 uur
VrijdagmiddagLes van 12.00-19.00 uur
VrijdagavondRackettrekken (2 of 3 banen) van 20.00 - 21.45uur, vanaf 12-6-2018 t/m 14-9-2018Les van 19.00-23.00 uur
ZaterdagochtendLes van 9.00-13:00 uur
Zaterdagmiddag
Zaterdagavond
Zondagochtend
Zondagmiddag
Zondagavond

De lessen zijn in overleg met Vincent de Rooij en Andy van der Zwet van I’M TENNIS.