Baanschema’s

Hieronder staan de gereserveerde banen voor de activiteiten die door of voor onze vereniging worden georganiseerd. Deze activiteiten zijn onderverdeeld in, de reguliere Competitie, de eendaagse evenementen, de meerdaagse evenementen en de wekelijks terugkerende activiteiten, zoals reguliere tennislessen.

Baanschema VJC 2019 (Voorjaarscompetitie)

Baanschema Voorjaarscompetitie 2019
SpeeldagTeamOntvangstAanvangVerantwoordelijkBaan
Maandag
8aprDames Dubbel, Overbos 1, 2e klasse09.3010.00Ingenitha Juffermans1 en 2
15aprDames Dubbel, Overbos 2, 2e klasse09.3010.00Lia Laken1 en 2
22aprDames Dubbel, Overbos 1, 2e klasse09.3010.00Ingenitha Juffermans1 en 2
22aprDames Dubbel, Overbos 2, 2e klasse09.3010.00Lia Laken4 en 5
6meiDames Dubbel, Overbos 2, 2e klasse09.3010.00Lia Laken1 en 2
20meiDames Dubbel, Overbos 1, 2e klasse09.3010.00Ingenitha Juffermans1 en 2
Woensdag
15meiDames Dubbel, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Marjolanda Hage4 en 5
12junDames Dubbel, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Marjolanda Hage4 en 5
19junDames Dubbel, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Marjolanda Hage4 en 5
Donderdag
4aprHeren Dubbel 55+, Overbos 2, 1e klasse12.3013.00Nanne Sluymer1 en 2
4aprHeren Dubbel 55+, Overbos 5, 2e klasse12.3013.00Hans van den IJssel4 en 5
11aprHeren Dubbel 55+, Overbos 1, 1e klasse12.3013.00Peter Wieman1 en 2
11aprHeren Dubbel 55+, Overbos 3, 2e klasse12.3013.00Willem Wehrmann3 en 4
11aprHeren Dubbel 55+ Overbos 6, 3e klasse12.3013.00Cees Waasdorp5 en 6
18aprHeren Dubbel 55+ Overbos 4, 2e klasse12.3013.00Hans van Mameren3 en 4
18aprHeren Dubbel 55+, Overbos 5, 2e klasse12.3013.00Hans van den IJssel1 en 2
18aprHeren Dubbel 55+, Overbos 2, 1e klasse12.3013.00Nanne Sluymer5 en 6
25aprHeren Dubbel 55+, Overbos 1, 1e klasse12.3013.00Peter Wieman3 en 4
25aprHeren Dubbel 55+, Overbos 3, 2e klasse12.3013.00Willem Wehrmann1 en 2
25aprHeren Dubbel 55+ Overbos 6, 3e klasse12.3013.00Cees Waasdorp5 en 6
9meiHeren Dubbel 55+ Overbos 4, 2e klasse12.3013.00Hans van Mameren5 en 6
9meiHeren Dubbel 55+, Overbos 5, 2e klasse12.3013.00Hans van den IJssel3 en 4
9meiHeren Dubbel 55+, Overbos 2, 1e klasse12.3013.00Nanne Sluymer1 en 2
16meiHeren Dubbel 55+, Overbos 1, 1e klasse12.3013.00Peter Wieman5 en 6
16meiHeren Dubbel 55+, Overbos 3, 2e klasse12.3013.00Willem Wehrmann3 en 4
16meiHeren Dubbel 55+ Overbos 6, 3e klasse12.3013.00Cees Waasdorp1 en 2
23meiHeren Dubbel 55+ Overbos 4, 2e klasse12.3013.00Hans van Mameren1 en 2
13junHeren Dubbel 55+ Overbos 4, 2e klasse12.3013.00Hans van Mameren1 en 2
Vrijdag
Baan/Bar Coördinator 12/4 : Pauline de Zwart
12aprDames Dubbel 17+, Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart1 en 2
12aprDames Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen3 en 4
12aprDames Dubbel 17+, Overbos 4, 4e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet5 en 6
Baan/Bar Coördinator 19/4 : Kirsten Zwetsloot
19aprGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot1 en 2
19aprGemengd Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Sandra van Dam3 en 4
19aprDames Dubbel 17+, Overbos 3, 4e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
Baan/Bar Coördinator 26/4 : Jennie Petersen
26aprDames Dubbel 17+, Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart3 en 4
26aprDames Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen1 en 2
26aprDames Dubbel 17+, Overbos 4, 4e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet5 en 6
Baan/Bar Coördinator 10/5 : Sandra van Dam
10meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot3 en 4
10meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Sandra van Dam1 en 2
10meiDames Dubbel 17+, Overbos 3, 4e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
Baan/Bar Coördinator 17/5 : Sandra Waasdorp
17meiDames Dubbel 17+, Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart5 en 6
17meiDames Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen3 en 4
17meiDames Dubbel 17+, Overbos 3, 4e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp1 en 2
Baan/Bar Coördinator 24/5 : Jolanda Bonnet
24meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot5 en 6
24meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Sandra van Dam3 en 4
24meiDames Dubbel 17+, Overbos 4, 4e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet1 en 2
Baan/Bar Coördinator 31/5 : Kirsten Zwetsloot
31meiDames Dubbel 17+, Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen5 en 6
31meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot1 en 2
31meiDames Dubbel 17+, Overbos 4, 4e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet3 en 4
Zaterdag
Baan/Bar Coördinator 06/4 : Eric Molenaars / Coen van Winsen
6aprHeren 35+, Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
6aprHeren 17+, Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Coen van Winsen1 en 2
6aprHeren 17+, Overbos 4, 5e klasse12.3013.00Michael Christen3 en 4
6aprHeren 17+, Overbos 3, 4e klasse10.0010.30Jeroen Kreft5 en 6
Baan/Bar Coördinator 13/4 : Ada Fermont / Cor Brosius
13aprHeren 17+, Overbos 5, 5e klasse14.0014.30Erik Harkes1 en 2
13aprHeren 17+, Overbos 2, 4e klasse13.0013.30Jan van Winsen5 en 6
13aprHeren Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse14.0014.30Cor Brosius3 en 4
13aprGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Ada Fermont1 en 2
Baan/Bar Coördinator 20/4 : Jeroen Kreft / Michael Christen
20aprHeren 35+, Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
20aprHeren 17+, Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Coen van Winsen3 en 4
20aprHeren 17+, Overbos 4, 5e klasse12.3013.00Michael Christen1 en 2
20aprHeren 17+, Overbos 3, 4e klasse10.0010.30Jeroen Kreft5 en 6
Baan/Bar Coördinator 11/5 : Ada Fermont / Jan van Winsen
11meiHeren 17+, Overbos 5, 5e klasse14.0014.30Erik Harkes5 en 6
11meiHeren 17+, Overbos 2, 4e klasse13.0013.30Jan van Winsen3 en 4
11meiHeren Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse14.0014.30Cor Brosius1 en 2
11meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Ada Fermont1 en 2
Baan/Bar Coördinator 18/5 : Eric Molenaars / Erik Harkes
18meiHeren 17+, Overbos 5, 5e klasse14.0014.30Erik Harkes5 en 6
18meiHeren 17+, Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Coen van Winsen1 en 2
18meiGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Ada Fermont3 en 4
18meiHeren 35+, Overbos 1, 3e klasse08.3009.00Eric Molenaars1 en 2
Baan/Bar Coördinator 25/5 : Jeroen Kreft / Cor Brosius
25meiHeren 17+, Overbos 2, 4e klasse13.0013.30Jan van Winsen1 en 2
25meiHeren Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse14.0014.30Cor Brosius3 en 4
25meiHeren 17+, Overbos 4, 5e klasse12.3013.00Michael Christen5 en 6
25meiHeren 17+, Overbos 3, 4e klasse09.3010.00Jeroen Kreft1 en 2
Baan/Bar Coördinator 01/6 : Ada Fermont / Jan van Winsen
1junHeren 17+, Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Coen van Winsen3 en 4
1junHeren 17+, Overbos 2, 4e klasse13.0013.30Jan van Winsen1 en 2
1junHeren 17+, Overbos 4, 5e klasse12.3013.00Michael Christen5 en 6
1junGemengd Dubbel 17+, Overbos 1, 3e klasse09.3010.00Ada Fermont1 en 2
Zondag
7aprGroen Zondag, Overbos 1, Groen 208.3009.00Irmi Waasdorp4 en 5
7aprGemengd 35+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2
14aprGemengd dubbel, Overbos 1, 2e klasse10.3011.00Peter Wieman1 en 2
14aprMeisjes 11 t/m 17 jaar, Overbos 1, 2e klasse10.0010.30Lisa Waasdorp4 en 5
22aprGroen Zondag, Overbos 1, Groen 209.0009.30Irmi Waasdorp1 en 2
22aprGemengd 35+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Hans Oudshoorn4 en 5
22aprJeugd Rood 108.3009.00Irmi Waasdorp7
22aprJeugd Rood 208.3009.00Irmi Waasdorp7
12meiGemengd dubbel, Overbos 1, 2e klasse10.3011.00Peter Wieman4 en 5
12meiMeisjes 11 t/m 17 jaar, Overbos 1, 2e klasse10.0010.30Lisa Waasdorp1 en 2
19meiGroen Zondag, Overbos 1, Groen 208.3009.00Irmi Waasdorp1 en 2
19meiMeisjes 11 t/m 17 jaar, Overbos 1, 2e klasse10.0010.30Lisa Waasdorp3 en 4
19meiJeugd Rood 208.3009.00Irmi Waasdorp 7
26meiGemengd 35+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Hans Oudshoorn3 en 4
26meiGemengd dubbel, Overbos 1, 2e klasse10.3011.00Peter Wieman1 en 2
26meiJeugd Rood 108.3009.00Irmi Waasdorp7
2junGroen Zondag, Overbos 1, Groen 208.3009.00Irmi Waasdorp4 en 5
2junGemengd 35+, Overbos 1, 3e klasse10.0010.30Hans Oudshoorn1 en 2

Baanschema ééndaagse evenementen

SCHEMA 2019
DagDatumTijdBaanEvenement
zaterdag5 januari13:00 - 16:006 banenNieuwjaarstoernooi
zaterdag30 maart11:00 - 15:006 banenRaadsledentoernooi
zondag31 maart10.00 - 11.30baan 1 t/m 3Openningsmorgen voor de jeugd
donderdag16 mei15.30 - 16.30 uurbaan 1 t/m 5Heleen van Dam + collega's
zondag16 juni11.00 - 17.00 uur7 banenFamilie/vrienden toernooi
zondag23 juni10.30 - 15.00 uur4 banenOuder / Kind toernooi
donderdag27 juni10:30-17:00 uur7 banenRob van der Broek 50+ toernooi
zondag7 juli16:00 - 21:00 uur6 banenFCB-toernooi
zaterdag13 juli10:30-16:50 uur4 banenThuisblijver toernooi
Thema Italië
zondag17 novembern.t.b.6 banenSnerttoernooi

Baanschema meerdaagse evenementen

Schema 2019
EvenementDatum Organisatie
Wintercompetitie (RWBC) (incl. inhaaldagen)
8 november 2018 t/m 17 maart 2019
TC: Joyce vd Veer en Arnaud Blok
Winter ronde single en dubbel (mini league) ladder
1 januari t/m 24 maart 2019
TC: Ton v.d. Berg
Lente ronde single en dubbel (mini league) ladder
1 april t/m 16 juni 2019TC: Ton v.d. Berg
Schooltennis26 t/m 28 maartJC
T/m 12 uur baan 1 en 2
Voorjaarscompetitie (VJC) (incl. Inhaaldagen)
6 april t/m 13 juni 2019
TC: Joyce vd Veer en Arnaud Blok
Clubkampioenschappen Dubbel 2019
donderdag 5 t/m 8 september 2019
TC: Dennis / Carlos / Hans
Warmond Open
27 juli t/m 4 augustus 2019
Wil Danes
Warmond Open 50+
27 juli t/m 2 augustus 2019
Cees Waasdorp & Carlos (TC)
Najaar competitie (NJC) (incl. inhaaldagen)
10 september t/m 17 november 2019
TC: Joyce vd Veer en Arnaud Blok
Wintercompetitie (RWBC) (incl. inhaaldagen)
14 november 2019 t/m 1 maart 2020
TC: Joyce vd Veer en Arnaud Blok

Baanschema wekelijkse activiteiten

DagdeelBanen 1-6Baan 7
Maandagochtend
MaandagmiddagLes vanaf 16.00 uur
MaandagavondBaan 4 Les 18.00-20.00 uurLes tot 23.00 uur
Dinsdagochtend
DinsdagmiddagLes vanaf 16.00 uur
DinsdagavondLes tot 23.00 uur
Woensdagochtend
WoensdagmiddagBaan 4 les 15.00 - 17.00uur
Les vanaf 13.30 uur 17.00 uur
WoensdagavondBaan 6 les van 18.15 - 21.00 uurBaan 7 les 18.15 - 21.00 uur
Donderdagochtend
DonderdagmiddagLes vanaf 17.00 uur
DonderdagavondLes tot 22.00 uur
VrijdagochtendLes van 9.00-12.00 uur
VrijdagmiddagLes van 12.00-19.00 uur
VrijdagavondLes van 19.00-23.00 uur
ZaterdagochtendLes van 9.00-13:00 uur
Zaterdagmiddag
Zaterdagavond
Zondagochtend
Zondagmiddag
Zondagavond

De lessen zijn in overleg met Vincent de Rooij en Andy van der Zwet van I’M TENNIS.