Teamindeling NJC 2017

Poster

3298 Donderdagmorgen dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Lia Laken ©
Carmen Schnorhk
Katja Giannini
Janny van Loo
Thuiswedstrijden : 14/09, 28/09, 12/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

1980 Vrijdagmiddag heren dubbel 50+ 2e klasse, Overbos 1
Peter van der Stap ©
Henri Stol
Wilfried van der Maat
Wim Ruygrok
Thuiswedstrijden : 22/09, 06/10, 13/10, 27/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

0769 Vrijdagavond gemengd dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Dennis Lodewijk ©
Isabelle Schipper
Jeroen van Overbeeke
Suzanne le Feber
Hannah Hebly
Thuiswedstrijden : 15/09, 29/09, 20/10, 27/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

1022 Vrijdagavond gemengd dubbel 35+ 3e klasse, Overbos 1
Kirsten Zwetsloot ©
Michel Roest
Paula Warmerdam
Peter Warmerdam
Tom Schuiling
Nicolette Schuiling
Dennis Streng
Mariska Streng
Thuiswedstrijden : 15/09, 29/09, 13/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

3665 Vrijdagavond dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Sandra Waasdorp ©
Heidi Holland
Mariska Robbers
Kim Stelma – Sikking
Bernadette van der Loos
Maaike Oostdam
Thuiswedstrijden : 22/09, 06/10, 20/10, 27/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

3666 Vrijdagavond dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 2
Jolanda Bonnet – van der Voort ©
Jacomine Bonnet
Caroline Sikking
Annemarie Buijs – Sikking
Lena Budko
Annemarie Drogt
Thuiswedstrijden : 22/09, 06/10, 20/10, 27/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

3784 Vrijdagavond dames dubbel 35+ 2e klasse, Overbos 1
Pauline de Zwart ©
Heleen van Dam
Sandra van Dam
Iris Jansen
Margriet van Goeverden
Thuiswedstrijden : 22/09, 06/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

3893 Vrijdagavond dames dubbel 35+ 3e klasse, Overbos 2
Bernice Crijns ©
Jennie Petersen
Mechtild de Bruin
Klara Bosma
Fleur Leppink
Marenthe de Bruine
Hester Bolhuis
Thuiswedstrijden : 15/09, 29/09, 13/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

1482 Zaterdag heren dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Eric Molenaars ©
Caspar Wouters
Simon Burley
Paul Hage
Ron van der Ploeg
Aad van Amsterdam
Tommy van der Lubbe
Rob van Reisen
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 21/10, 28/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

2784 Zaterdag dames dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Jodé de Waal ©
Wilma Zwetsloot
Marjolanda Hage
Charlotte Leijdekker
Coby Pont
Marion da Silva Curiel
Hester de Boo
Jolanda Lodewijk
Thuiswedstrijden : 30/09, 14/10, 04/11
Voor standen en uitslagen, klik hier

1202 Zaterdag heren 17+ 2e klasse, Overbos 1
Jan van Winsen ©
Vincent de Rooij
Jelte Brouwer
Remko Slavenburg
Peter Verver
Patrick Kraan
Thuiswedstrijden : 30/09, 15/10, 14/10, 28/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

1239 Zaterdag heren 17+ 3e klasse, Overbos 2
Carlos Perez Garcia ©
Bart van den Berg
Peter Duynhoven
Jeroen Kreft
Marcel Stokhuyzen
Etienne Vergeer
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 14/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

1263 Zaterdag heren 17+ 4e klasse, Overbos 3
Rob Westerik ©
Loek Waasdorp
Erik Harkes
Arnaud Blok
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 21/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

0317 Zaterdag gemengd dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 1
Cor Brosius ©
Wim de Mol
Ada Brosius
Lina Herweijer
John de Borst
Monica Kruitwagen
Thuiswedstrijden : 30/09, 21/10, 28/10, 04/11
Voor standen en uitslagen, klik hier

0318 Zaterdag gemengd dubbel 17+ 3e klasse, Overbos 2
Ada Fermont ©
Pieter den Hollander
Margot Heemskerk
Paula van Amsterdam
Marijke van den Bos
Dominique Fermont
Peter Heemskerk
Thuiswedstrijden : 23/09, 07/10, 21/10
Voor standen en uitslagen, klik hier

7066 Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse, Overbos 1
Lisa Peters
Lisa Waasdorp
Fleur Bonnet
Puck van Leeuwen
Meike Waasdorp
Thuiswedstrijden : 17/09, 01/10, 22/10
Voor standen en uitslagen, klik hier