Teamindeling VJC 2017

vjc

Teamindeling VJC 2017
© = captain

0001 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 1, 1e klas
Team Peter 55+
Peter Wieman © (D)
Ton van der Voort
Wim de Mol (D)
Jan van Winsen (D)
John de Borst (D)
Thuiswedstrijden : 13/04, 04/05, 18/05, 08/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

0011 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 2, 2e klas
Team Nanne
Nanne Sluymer ©
Henri Stol
Jan van der Voet
Dick Duinhoven
Aad Witteman
Thuiswedstrijden : 06/04, 11/05, 08/06, 15/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

0008 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 3, 2e klas
Willem Wehrmann ©
Leo van Leeuwen (D)
Wilfried van der Maat (D)
Peter van der Stap
Cor de Jongh
Theo de Rooij (D)
Thuiswedstrijden : 06/04, 04/05, 01/06, 22/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

0009 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 4, 2e klas
Hans van Mameren ©
Piet van Rijn
Jan van Tongeren
Henk Vergeer
Wim van Dam
Thuiswedstrijden : 20/04, 11/05, 01/06, 15/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

0017 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 5, 3e klas
Wim Bouwman ©
Rob de Bruine
Karel van Dodewaard
Henk Wanders
Hans van den IJssel
Leo van Haasteren
Thuiswedstrijden : 13/04, 04/05, 18/05, 08/06, 22/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

0018 Donderdagmiddag heren dubbel 55+ Overbos 6, 3e klas
Cees Waasdorp ©
Hans Filemon
Eric de Lannoy
Huub Ritzen
Peter Sikking
Gerard Wolvers
Thuiswedstrijden : 13/04, 20/04, 18/05, 22/06
Voor standen en uitslagen, klik hier

7460 Vrijdagmiddag Jongens 11 t/m 17 jaar Overbos 1, 2e klas
Valentijn Versluijs
Sam van Hoytema
Lowie Blom
Koen van Leeuwen
Thuiswedstrijden : 07/04, 21/04, 12/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9839 Vrijdagavond dames dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Klara Bosma ©
Bernice Crijns
Fleur Leppink
Marenthe de Bruijne
Jennie Petersen
Mechtild de Bruin
Hester van Bolhuis
Thuiswedstrijden : 14/04, 05/05, 12/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9520 Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klas
Kirsten Zwetsloot ©
Michel Roest
Nicolette Schuiling
Tom Schuiling
Mariska Streng
Dennis Streng
Peter Warmerdam
Paula Warmerdam
Thuiswedstrijden : 07/04, 21/04, 12/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9519 Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+ Overbos 2, 3e klas
image1
Dennis Lodewijk ©
Jeroen van Overbeeke
Isabelle Schipper
Hannah Hebly
Lena Budko
Suzanne le Feber
Thuiswedstrijden: 07/04, 21/04, 19/05, 26/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9025 Zaterdag heren 17+ Overbos 1, 2e klas
Coen van Winsen ©
Joeri Onderwater
Rob Zoet
Maarten van der Voet
Bas van der Voet
Thuiswedstrijden : 08/04, 29/04, 13/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9041 Zaterdag heren 17+ Overbos 2, 3e klas
Jan van Winsen © (D)
Remko Slavenburg
Vincent de Rooij
Patrick Kraan
Jeroen van Stijn
Peter Verver
Thuiswedstrijden : 15/04, 06/05, 13/05, 27/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9114 Zaterdag heren 17+ Overbos 3, 5e klas
Jeroen Kreft ©
Peter Duijnhoven
Marcel Stokhuijzen
Carlos Perez (D)
Thuiswedstrijden : 15/04, 06/05, 20/05, 27/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9140 Zaterdag heren 17+ Overbos 4, 6e klas
Eric Molenaars ©
Caspar Wouters
Ron van der Ploeg
Simon Burley
Aad van Amsterdam
Paul Hage
Tommy van der Lubbe
Rob van Reisen
Thuiswedstrijden : 08/04, 29/04, 20/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

9141 Zaterdag heren 17+ Overbos 5, 6e klas
Rob Westerik ©
Loek Waasdorp
Kees Voeten
Dirk-Jan Bonnet
Erik Harkes
Arnaud Blok
Thuiswedstrijden : 15/04, 06/05, 13/05, 27/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

5121 Zaterdag heren dubbel 35+ Overbos 1, 3e klas
Cor Brosius ©
Wilfried van der Maat (D)
Wim de Mol (D)
Leo van Leeuwen (D)
Theo de Rooij (D)
Thuiswedstrijden : 15/04, 06/05, 13/05, 27/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

5019 Zaterdag gemengd dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasTeam Ada
Ada Fermont ©
Paula van Amsterdam
Margo Heemskerk
Marijke van den Bos
Dominique Fermont
Klaas van der Bent
Pieter den Hollander
Thuiswedstrijden : 08/04, 29/04, 20/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

1533 Zondag gemengd 35+ Overbos 1, 2e klas
Peter Wieman © (D)
Chris Miedema
Monica Kruitwagen
Marina Wieman
John de Borst (D)
Thuiswedstrijden : 09/04, 30/04, 21/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

1530 Zondag gemengd 35+ Overbos 2, 2e klas
Team Barbara
Barbara Oudshoorn ©
Hans Oudshoorn
Jodé de Waal
Carlos Perez (D)
Ineke Westerbeek
Roos van Leeuwen
Aad van leeuwen
Hans van de Nieuwendijk
Thuiswedstrijden : 17/4, 07/05, 14/05, 28/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

5026 Zondag meisjes 10 t/m 14 jaar Overbos 1, 2e klas
Meike Waasdorp
Puck van Leeuwen
Senna Westerik
Eva Sieval
Maartje Velzel
Thuiswedstrijden : 17/04, 07/05, 14/05, 28/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3565 Zondag meisjes 11 t/m 17 jaar Overbos 1, 2e klas
Lisa Waasdorp
Fleur Bonnet
Annabel Worst
Lisa Peters
Thuiswedstrijden : 09/04, 30/04, 21/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3121 Maandagochtend dames dubbel 45+ Overbos 1, 3e klas
Wil Danes ©
Coby Pont
Diana Zoet
Yvonne de Kruijf
Debra Wehrmann
Bernie van der Ploeg
Marjolanda Hage
Nel van der Voet
Thuiswedstrijden : 17/04, 08/05, 15/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3122 Maandagochtend dames dubbel 45+ Overbos 2, 3e klas
Lia Laken ©
Janneke van der Veld
Carmen Schnorhk
Janny van Loo
Katja Giannini
Miriam van Rhijn
Thuiswedstrijden : 24/04, 08/05, 15/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3354 Woensdagavond dames dubbel 17+ Overbos 1, 1e klas
Team Pauline
Pauline de Zwart ©
Heleen van Dam
Iris Jansen
Sandra van Dam
Thuiswedstrijden : 12/04, 03/05, 24/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3353 Woensdagavond dames dubbel 17+ Overbos 2, 1e klas
Team Ada B
Ada Brosius
Lina Herweijer
Hennie van de Berg
Jolanda Lodewijk
Thuiswedstrijden : 12/04, 03/05, 24/05, 31/05
Voor standen en uitslagen, klik hier

3352 Woensdagavond dames dubbel 17+ Overbos 3, 1e klas
Ingenitha Juffermans ©
Ilka Reineman
Brenda Wajer
Marion da Silva Curiel
Thuiswedstrijden : 19/04, 10/05, 17/05
Voor standen en uitslagen, klik hier