Baanschema’s

Hieronder staan de gereserveerde banen voor de activiteiten die door of voor onze vereniging worden georganiseerd. Deze activiteiten zijn onderverdeeld in, de reguliere Competitie, de eendaagse evenementen, de meerdaagse evenementen en de wekelijks terugkerende activiteiten, zoals reguliere tennislessen.

Baanschema ééndaagse evenementen

SCHEMA 2019
DagDatumTijdBaanEvenement
zaterdag5 januari13:00 - 16:006 banenNieuwjaarstoernooi
zaterdag30 maart11:00 - 15:006 banenRaadsledentoernooi
zondag31 maart10.00 - 11.30baan 1 t/m 3Openningsmorgen voor de jeugd
donderdag16 mei15.30 - 16.30 uurbaan 1 t/m 5Heleen van Dam + collega's
zondag16 juni11.00 - 17.00 uur7 banenFamilie/vrienden toernooi
zondag23 juni10.30 - 15.00 uur4 banenOuder / Kind toernooi
donderdag27 juni10:30-17:00 uur7 banenRob van der Broek 50+ toernooi
zondag7 juli16:00 - 21:00 uur6 banenFCB-toernooi
zaterdag13 juli10:30-16:50 uur4 banenThuisblijver toernooi
Thema Italië
zaterdag31 augustus17.00 - 23.00 uur3 banenTeam Sandra van Dam
zondag17 november10:00 - 16:00 uur6 banenSnerttoernooi

Baanschema meerdaagse evenementen

BAANSCHEMA WINTERCOMPETITIE2019/2020
SpeeldagTeamOntvangstAanvangVerantwoordelijkBaan
vrijdag= © (Captain)
08-11-19Gemengd dubbel 17+ Overbos 119:0019:30Whitley Gertenaar1 en 2
24-01-20Gemengd dubbel 17+ Overbos 119:0019:30Whitley Gertenaar1 en 2
07-02-20Gemengd dubbel 17+ Overbos 119:0019:30Whitley Gertenaar1 en 2
zondag
10-11-19Gemengd dubbel 35+ Overbos 109:3010:00Hans Oudshoorn1 en 2
10-11-19Dames 17+ Overbos 111:0011:30Bernice Crijns4 en 5
24-11-19Dames dubbel 35+11:0011:30Jenny van Beek1 en 2
08-12-19Dames 17+ Overbos 111:0011:30Bernice Crijns1 en 2
08-12-19Gemengd dubbel 35+ Overbos 111:0011:30Hans Oudshoorn4 en 5
12-01-20Dames dubbel 35+11:0011:30Jenny van Beek1 en 2
26-01-20Dames 17+ Overbos 111:0011:30Bernice Crijns1 en 2
26-01-20Dames dubbel 35+11:0011:30Jenny van Beek4 en 5
09-02-20Gemengd dubbel 35+ Overbos 111:0011:30Hans Oudshoorn1 en 2

Najaarscompetitie 2019
SpeeldagTeamOntvangstAanvangVerantwoordelijkBaan
Donderdagmorgen= © (Captain)
19 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
3 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
17 okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
24 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse9.3010.00Lia Laken1 en 2
Vrijdag Hele Dag
20 Sept.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
27 Sept.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
4 Okt.Heren Dubbel 50+ Overbos 1, 2e klasse12.3013.00Peter van der Stap1 en 2
VrijdagavondBaan/Bar coördinator 14/09 : Pauline
13 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart1 en 2
13 Sept.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.4519.00Jennie Petersen3 en 4
Baan/Bar coördinator 21/09 : Sandra
20 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 3, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp1 en 2
20 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet3 en 4
20 Sept.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot5 en 6
Baan/Bar coördinator 28/09 : Jennie
27 Sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart3 en 4
27 Sept.Dames Dubbel 35+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen1 en 2
Baan/Bar coördinator 05/10 : Kirsten
4 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp3 en 4
4 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet5 en 6
4 Okt.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot1 en 2
Baan/Bar coördinator 12/10 : Pauline
11 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 3, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
11 Okt.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Jennie Petersen3 en 4
11 Okt.Dames dubbel 17+ Overbos 1, 2e klasse18.3019.00Pauline de Zwart1 en 2
Baan/Bar coördinator 19/10 : Jolanda
18 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet1 en 2
18 Okt.Dames Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot3 en 4
Baan/Bar coördinator 26/10 : Sandra
25 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 3, 3e klasse18.3019.00Sandra Waasdorp5 en 6
25 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 2, 3e klasse18.3019.00Jolanda Bonnet1 en 2
25 Okt.Gem. Dubbel 35+ Overbos 1, 3e klasse18.3019.00Kirsten Zwetsloot3 en 4
ZaterdagBaan coördinator 14/09 : Carlos/Jan
14 Sept.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse10.0010.30Carlos Perez1 en 2
14 Sept.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013:30Jan van Winsen4 en 5
14 Sept.Heren dubbel 17+ Overbos 2, 4e klasse13:3014:00Cor Brosius1 en 2
14 Sept.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse13:3014:00Michael Christen5 en 6
Baan coördinator 21/09 : Erik
21 Sept.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes1 en 2
Baan coördinator 28/09 : Carlos/Michael
28 Sept.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013.30Jan van Winsen3 en 4
28 Sept.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
28 Sept.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse10.0010.30Carlos Perez1 en 2
28 Sept.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse12.3013.00Michael Christen5 en 6
Baan coördinator 05/10 : Jodé/Erik
5 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse9:3010:00Jodé de Waal1 en 2
5 Okt.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes4 en 5
Baan coördinator 12/10 : Erik/Michael
12 Okt.Heren 17+ Overbos 4, 4e klasse13.3014.00Erik Harkes1 en 2
12 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse9:3010:00Jodé de Waal1 en 2
12 Okt.Heren 17+ Overbos 3, 4e klasse12.3013.00Michael Christen3 en 4
12 Okt.Heren 17+ Overbos 1, 2e klasse13.0013.30Jan van Winsen5 en 6
Baan coördinator 19/10 : Carlos/Cor
19 Okt.Gem. Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
19 Okt.Heren 17+ Overbos 2, 3e klasse10.0010.30Carlos Perez4 en 5
Baan coördinator 26/10 : Jodé/Cor
26 Okt.Heren Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse13.3014.00Cor Brosius1 en 2
26 Okt.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse9.3010.00Jodé de Waal5 en 6
Zondag
15 sept.Worldtour Rood09.00 - 10.30 Andy v.d. Zwet4 en 5
15 Sept.Gemengd Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2
22 sept.Dames Dubbel 17+ Overbos 1, 4e klasse9.3010.00Jodé de Waal1 en 2
29 Sept.Gemengd Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2
6 okt.Worldtour Rood09.00 - 10.30Andy v.d. Zwet4 en 5
6 okt.Worldtour Oranje09.00 - 11.30Andy v.d. Zwet1, 2 en 3
13 Okt.Gemengd Overbos 1, 4e klasse10.3011.00Sandra van Dam1 en 2

Schema 2019
EvenementDatum Organisatie
Wintercompetitie (RWBC) (incl. inhaaldagen)
8 november 2018 t/m 17 maart 2019
TC: Joyce vd Veer en Arnaud Blok
Winter ronde single en dubbel (mini league) ladder
1 januari t/m 24 maart 2019
TC: Ton v.d. Berg
Lente ronde single en dubbel (mini league) ladder
1 april t/m 16 juni 2019TC: Ton v.d. Berg
Schooltennis26 t/m 28 maartJC
T/m 12 uur baan 1 en 2
Voorjaarscompetitie (VJC) (incl. Inhaaldagen)
6 april t/m 13 juni 2019
TC: Marjolanda Hage en Arnaud Blok
Warmond Open
27 juli t/m 4 augustus 2019
Wil Danes
Warmond Open 50+
27 juli t/m 2 augustus 2019
Cees Waasdorp & Carlos (TC)
Clubkampioenschappen Dubbel 2019
donderdag 5 t/m 8 september 2019
TC: Dennis / Carlos / Hans
Najaar competitie (NJC) (incl. inhaaldagen)
10 september t/m 17 november 2019
TC: Marjolanda Hage en Arnaud Blok
Wintercompetitie (RWBC) (incl. inhaaldagen)
14 november 2019 t/m 1 maart 2020
TC: Marjolanda Hage en Arnaud Blok

Baanschema wekelijkse activiteiten

DagdeelBanen 1-6Baan 7
Maandagochtend
MaandagmiddagLes vanaf 16.00 uur
MaandagavondBaan 4 Les 18.00-20.00 uurLes tot 23.00 uur
Dinsdagochtend
DinsdagmiddagLes vanaf 16.00 uur
DinsdagavondLes tot 23.00 uur
Woensdagochtend
WoensdagmiddagBaan 4 les 15.00 - 17.00uur
Les vanaf 13.30 uur 17.00 uur
WoensdagavondBaan 6 les van 18.15 - 21.00 uurBaan 7 les 18.15 - 21.00 uur
Donderdagochtend
DonderdagmiddagLes vanaf 17.00 uur
DonderdagavondLes tot 22.00 uur
VrijdagochtendLes van 9.00-12.00 uur
VrijdagmiddagLes van 12.00-19.00 uur
VrijdagavondLes van 19.00-23.00 uur
ZaterdagochtendLes van 9.00-13:00 uur
Zaterdagmiddag
Zaterdagavond
Zondagochtend
Zondagmiddag
Zondagavond

De lessen zijn in overleg met de tennisleraren van I’M TENNIS.