Teamindeling NJC 2019

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend
3e klasse – OVERBOS 1
Lia Laken ©
Carmen Schnorhk
Katja Giannini
Janny van Loo-Hoekstra
Janneke v/d Veld-van Zanten
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren dubbel 50+ Vrijdag
2e klasse – OVERBOS 1
Peter v/d Stap ©
Henri Stol
Hans Zandvliet
Cor de Jongh
Voor standen en uitslagen, klik hier

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
2e klasse – OVERBOS 1
Pauline de Zwart ©
Heleen van Dam
Margriet van Goeverden
Monica Kruitwagen
Whitley Gertenaar
Iris Jansen
Voor standen en uitslagen, klik hier

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
3e klasse – OVERBOS 2
Jolanda Bonnet-van der Voort ©
Jacomine Bonnet
Annemarie Buijs-Sikking
Caroline Sikking
Annemarie Drogt
Anninka van Rijn
Sascha Heijnen-Olthof
Voor standen en uitslagen, klik hier

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
3e klasse – OVERBOS 3
Sandra Waasdorp ©
Maaike Oostdam
Mariska Robbers
Heidi Holland
Carmem Fernandes Lotte
Bernadette van der Loos
Kim Stelma-Sikking
Voor standen en uitslagen, klik hier

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
3e klasse – OVERBOS 1
Jennie Petersen ©
Bernice Crijns
Hester van Bolhuis
Ilka Reineman
Klara Bosma
Fleur Leppink
Marenthe de Bruijne
Mechtild de Bruin
Alexa Kuit
Voor standen en uitslagen, klik hier

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
3e klasse – OVERBOS 1
Kirsten Zwetsloot ©
Dennis Streng
Peter Warmerdam
Marcel Slegtenhorst
Mariska Streng
Paula Warmerdam
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse – OVERBOS 2
Cor Brosius ©
Wim de Mol
Nanne Sluymer
Piet van Ede
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren 17+ Zaterdag
2e klasse – OVERBOS 1
Jan van Winsen ©
Patrick Kraan
Vincent de Rooy
Serge Heijnen
Jeroen van Stijn
Coen van Winsen
Peter Verver
Maarten van der Voet
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren 17+ Zaterdag
3e klasse – OVERBOS 2
Carlos Perez ©
Peter Duynhoven
Marcel Stokhuyzen
Jeroen Kreft
Jan Willem Blonk
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren 17+ Zaterdag
4e klasse – OVERBOS 3
Michael Christen ©
Niels van der Meij
Jeroen van Noort
Jos Pont
Fred Pont
Ruud Pont
Bob Spies
Patrick Kalkema
Niels de Vetten
Tim Kortekaas
Voor standen en uitslagen, klik hier

Heren 17+ Zaterdag
4e klasse – OVERBOS 4
Erik Harkes ©
Loek Waasdorp
Dirk-Jan Bonnet
Rik Boswerger
Kees Voeten
Voor standen en uitslagen, klik hier

Dames dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse – OVERBOS 1
Jodé de Waal ©
Ineke Westerbeek
Marjolanda Hage
Wilma Zwetsloot
Marion da Silva Curiel
Hester de Boo
Voor standen en uitslagen, klik hier

Gemengd Zondag
4e klasse – OVERBOS 1
Sandra van Dam ©
Nicolette van Kesteren
Marinda Broekhuizen
Tom Schuiling
Michel van Dam
Voor standen en uitslagen, klik hier