TC Baanschema’s
Hieronder staan de gereserveerde banen voor de activiteiten die door de TC & JC, voor onze vereniging worden georganiseerd. Deze activiteiten zijn onderverdeeld in, de ééndaagse evenementen, de meerdaagse evenementen en de wekelijks terugkerende activiteiten, zoals reguliere tennislessen.
De reguliere Junior en Senior competitie activiteiten INCLUSIEF het BAANSCHEMA staan vermeld (na inloggen) onder:
Menu: Jeugd -> Sub-menu: KNLTB Competitie's -> ...selecteer je keuze... Menu: Senioren -> Sub-menu: KNLTB Competitie's -> ...selecteer je keuze...
Baanschema ééndaagse evenementen *
SCHEMA 2024 (voorlopig) |
||||
Dag | Datum | Tijd | Baan | Evenement |
Woensdag | 27-12-2023 | 13:30 - 15:30 | 3 of meer banen | Tennisclinic 1e en 2e-jaars leerlingen (Combibrug) |
Zondag | 21 januari | 10:00 - 16:00 uur | 7 banen | Snert-Nieuw-Toernooi (Ton/Henk) |
Zondag | 25 februari | 10:30 - 16:30 | 7 banen | "Het Start toernooi" voor alle leden (Marijke/Peter) |
Zondag | 28 april | 11:00 - 22:00 uur | 7 banen | Familie/vrienden toernooi (TC) |
Donderdag | 27 juni | 10:30 - 17:00 uur | 7 banen | Rob van der Broek 50+ toernooi (Peter/Cor) |
Zondag | 19-1-2025 | 10:00 - 16:00 uur | 7 banen | Snert-Nieuw-Toernooi (Ton/Henk) |
*Speeldata KNLTB Voorjaarscompetitie Sr en tennis Jeugd 2024 staat onder deze link De baanindelingen staat HIER
Baanschema meerdaagse evenementen
SCHEMA 2024 (voorlopig) |
||
Evenement | Datum | Organisatie |
Teylingen Open | zaterdag 16 t/m zaterdag 23 maart | Finale's vrijdag en zaterdag (TC) |
Voorjaarscompetitie en 8&9 op donderdagavond of zondagmiddag | 5 april t/m 21juni (incl. inhaaldagen) | VTL: Arnaud Blok |
Zomeravond competitie | ? (wk19) t/m ?(wk25) (elke woensdagavond) | VTL: Arnaud Blok |
Warmond Open 50+ (dag-toernooi) | week 31 (29 juli t/m 2 augustus) |
TC: Cor Brosius & Peter van der Stap |
Warmond Open toernooi (avond-toernooi) | week 35 (24 augustus t/m 1 september) | TC: Nicolette, Dennis en Miranda i.s.m. "de dames" |
Najaarscompetitie en 8&9 op donderdagavond en zondagmiddag |
? september t/m ? oktober |
VTL: Arnaud Blok |
Nol Sikking Open toernooi |
Week 50 (8 december t/m 15 december) |
TC: Nicolette en Miranda i.s.m. "de dames" |
Wintercompetitie (RWBC) 2022-2023 (incl. inhaaldagen) |
Week 45 t/m week 11-2023 (9-11 t/m 18-3) | VTL: Arnaud Blok |
Zie voor alle KNLTB Senior competities deze link.
Baanschema trainingen *
Winterlessen 2023/2024 --> KLIK HIER
DAGDEEL | BAAN NR. | LESTIJDEN | Van- Tot |
Maandagochtend | - | - | - |
Maandagmiddag | - | - | - |
Maandagavond | 7 | Trainer: Philip ten Hamm; groepsles van 19:15 tot 22:00 uur | Winterlessen van 9-10-2023 t/m 12-3-2024 |
Dinsdagochtend | - | - | - |
Dinsdagmiddag | - | - | - |
Dinsdagavond | 7 | Trainer: Philip ten Hamm; groepsles en MKMT van 19:00 tot 21:40 uur | Winterlessen van 17-10-2023 t/m 13-3-2024 |
Woensdagochtend | 7 | Trainer: Roos Engelaar Groepsles van 11:00 tot 11:50 uur | van 4 september t/m 31 oktober |
Woensdagmiddag | - | - | - |
Woensdagavond | 7 | Trainer: Amy van der Linden groepsles van 19.30 tot 20:30 uur | Winterlessen van 11-10-2023 t/m 6-12-2023 |
Donderdagochtend | |||
Donderdagmiddag | |||
Donderdagmiddag | 7 | Trainer: Just de Bruïne Jeugdles van 14:40-16:20 uur | Tenniskids |
Donderdagmiddag | 4&5 | Trainer: Roos Engelaar groepsles van 17:00 tot 18:30 uur | van 4 september t/m 31 oktober |
Donderdagavond | 7 | Trainer: Roos Engelaar groepsles van 20:30 tot 21:30 uur | Winterlessen van 12-10-2023 t/m 15-2-2024 |
Vrijdagochtend | - | - | - |
Vrijdagmiddag | - | - | - |
Vrijdagavond | - | - | - |
Zaterdagochtend | - | - | - |
Zaterdagmiddag | - | - | - |
Zaterdagavond | - | - | - |
Zondagochtend | - | - | - |
Zondagmiddag | - | - | - |
Zondagavond | - | - | - |
*De lessen zijn altijd in overleg met de tennisleraren van I’M TENNIS.
Noot: Tijdens de schoolvakantie's wordt er doorgaans geen les gegeven.